Niepełnosprawni uczestnicy Placówek PSONI z wizytą w Starostwie Powiatowym w Świdnicy
(10.03.2020)

W Dniu 05.03.2020 niepełnosprawni uczestnicy Polskie go Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdnicy wraz z kadrą złożyli wizytę wszystkim Paniom pracującym, w Starostowie Powiatowym oraz w Powiatowym Urzędzie Pracy z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Wszystkie Panie otrzymały symbolicznego goździka oraz laurkę z życzeniami wykonaną przez niepełnoprawnych uczestników Niepublicznego Przedszkola Specjalnego, Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno- Wychowawczego, Środowiskowego Domu Samopomocy, oraz najserdeczniejsze życzenia. Inicjatywa PSONI Koło w Świdnicy bardzo pozytywnie została odebrana przez wszystkie Panie pracujące w Starostwie.