AKTUALNOŚCI

 

 

  

Dzień Nauczyciela
(15.10.2019)

A A A

14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwanym Dniem Nauczyciela. Także nauczyciele ze szkół i placówek oświatowych podległych powiatowi obchodzili wczoraj swoje święto. 

Punktualnie o 12.30, w Restauracji Stary Młyn, Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz wraz z Wicestarostą Zygmuntem Worsą, Członkiem Zarządu Powiatu Alicją Synowską oraz Przewodniczącą Komisji Oświaty i Wychowania Magdaleną Urbańską – Maluchą złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania oraz dyplomy i wyróżnienia za codzienną pracę i zaangażowanie w kształcenie i wychowywanie młodzieży.

Nagrody Starosty otrzymali:

L.P.

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły, placówki

 

Dyrektorzy

 

1.

Małgorzata Curyl

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy

2.

Beata Fijołek

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

3.

Krystyna Kowalonek

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych  im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy

4.

Robert Wójtowicz

Zespół Szkół w Strzegomiu

 

Nauczyciele

 

1.

Monika Zawadzka

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy

2.

Izabela Piętka

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy

3.

Lucyna Mydłowska

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy

4.

Jacek Świątkowski

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

5.

Agnieszka Malarczyk

Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

6.

Aleksandra Dudek

Zespół Szkół im. Stanisława Prosińskiego w Świebodzicach

7.

Renata Mikołajewicz-Gołąb

Zespół Szkół w Strzegomiu

8.

Krystyna Janik

Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie

9.

Paweł Barański

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

10.

Anna Wojas

I Liceum Ogólnokształcące  im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

11.

Tomasz Pietrzak

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy

12.

Agnieszka Guziak

III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy

13.

Mirosław Zawada

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

14.

Ewa Tutka

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu

15.

Aneta Galicka

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

16.

Ewelina Małek

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

17.

Joanna Dejnaka

Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

18.

Adrianna Bernasińska

Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

19.

Małgorzata Serewiś

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1 w Mrowinach

20.

Anna Gutowska

Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej

21.

Kornel Łysyk

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy

22.

Katarzyna Michalak

Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

 

Specjalną nagrodę Kuratora Oświaty otrzymali: Krzysztof Osiak – Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy oraz Czesław Słodziński – Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mrowinach.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
 

 


 

 |  do góry  |