AKTUALNO列I

Targi Pracy
(24.09.2019)

Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy wsp馧pracuj帷 z Urz璠em Miejskim w 安idnicy w ramach programu: "Zosta鎍ie z nami - Miasto i Powiat 安idnica" zorganizowa kolejn XXVI edycj Targ闚 Pracy, kt鏎e odby造 si w dniu 19.09.2019 r. w sali narad Urz璠u Stanu Cywilnego w 安idnicy w godzinach: 10.00 - 13.00.

W targach uczestniczy這 22 wystawc闚 - pracodawc闚, kt鏎ym serdecznie dzi瘯ujemy pracy za czynny udzia w XXVI Targach Pracy:

1. SCHWEIKER SP. Z O.O.

2. KCP SP. Z O.O.

3. STARION POLAND SP. Z O.O.

4. PRO-SENIOR SP. Z O.O.

5. TAMA POLSKA SP. Z O.O.

6. RANDSTAD (AMAZON)

7. NESTLE POLSKA S.A.

8. INTERKADRA

9. CENTRUM OPIEKA 24 LTD

10. TWG POLSKA SP. Z O.O.

11. SENTIUM

12. DOLMEB SP茛KA Z O.O.

13. SANPRO CONSULTING BPO

14. ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O.

15. POLLUX ACCOUNTANT SP. Z O.O.

16. WORK SERVICE S.A.

17. MC DONALD'S

18. IDEAL AUTOMOTIVE 名IDNICA SP. Z O.O.

19. EURES

20. DWUP

21. OHP

22. PUP

Do dyspozycji poszukuj帷ych pracy pozostawa這 ponad 550 miejsc pracy w zawodach: pracownik magazynu, pracownik produkcji, operator maszyn odlewniczych, kontroler jako軼i magazynier, opiekunowie os鏏 starszych, operator w霩ka wid這wego, specjalista ds. rekrutacji, mistrz produkcji, pracownik transportu, elektromechanik, pracownik porz康kowy, pracownik ochrony, monter- operator, operator procesu technologicznego, magazynier/kierowca w霩ka, technik wsparcia produkcji, brygadzista, oferty zagraniczne oferty sezonowe. Targi odwiedzi這 ponad 250 os鏏 poszukuj帷ych zatrudnienia.

Dzi瘯ujemy wszystkim za udzia i zapraszamy na kolejne Targi Pracy tym razem do Filii Powiatowego Urz璠u Pracy w Strzegomiu w dniu 25.09.2019 r.

Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy

|  do g鏎y  |