XIII Targi zdrowej żywności za nami
(27.08.2019)

XIII Targi Zdrowej Żywności "Zdrowie ma smak" oraz IV Świdnicki Festiwal Piwa Rzemieślniczego za nami! Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Dziękujemy wystawcom za zaprezentowanie swoich produktów mieszkańcom. Szczególne podziękowania kierujemy do współorganizatorów i partnerów wydarzenia.

Dziękujemy ŚWIDNICA rynek z tradycjami, Księstwo Świdnicko-Jaworskie, Świdnicki Festiwal Piwa, Świdnicki Ośrodek Kultury, Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Świdnicy, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy/ Szpital Latawiec, Dietaminka dietetyk kliniczny Agnieszka Podgórska, SP ZOZ Powiatowe Pogotowie Ratunkowe w Świdnicy, NZOZ „Ars Medica” w Świdnicy, CUM „Eskulap” w Świdnicy, Mobilne Centrum Diagnostyki Osteoporozy w Łomiankach, Świdnickie Stowarzyszenie Amazonek w Świdnicy oraz Aparaty Słuchowe Audio Care.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.