AKTUALNOŚCI

 

 

  

Ważna informacja dla NGO 
(20.06.2018)

A A A

Dolnośląski Punkt Doradczy dla organizacji pozarządowych z Wałbrzycha wraz ze Starostwem Powiatowym w Świdnicy zapraszają na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w dniu 28 czerwca br. (czwartek) od godz. 15:00, w Sali konferencyjnej Starostwa przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 7.

 

Tematem spotkania będą:

  1. informacja nt. obowiązkowych wymogów dotyczących ochrony danych osobowych RODO w organizacjach pozarządowych,

  2. konsultacje nowego druku oferty realizacji zadań publicznych,

  3. konsultacja innowacji w zakresie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Pierwszy temat jest niezwykle istotny, gdyż od 25 maja obowiązują powszechnie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Na spotkaniu poinformujemy o podstawowych obowiązkach oraz wskażemy rekomendacje dalszych kroków działania w organizacjach.

Natomiast kolejny temat jest niezwykle ważny, gdyż od naszych konsultacji zależy na ile nowy wzór oferty będzie prosty, czytelny i nieskomplikowany. Obecna propozycja wydaje się nieść szereg niejasności, dlatego chcemy z Państwem skonsultować treść projektu oferty i przekazać uwagi do Narodowego Instytutu Wolności (w załączeniu projekt nowej oferty i oferty z art. 19a).

Ostatnim punktem spotkania będzie przedstawienie wypracowanej ciekawej innowacji w zakresie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych i skonsultowanie możliwości jej multiplikacji.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 27.06.2018 r.

Z wyrazami szacunku,

Spotkanie odbędzie się w ramach doradztwa mobilnego Dolnośląskiego Punktu Doradczego dla organizacji pozarządowych, prowadzonego przez Fundację „Merkury” w Wałbrzychu, w ramach projektu pt. „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego" Fundacji Pomocy Szkole im. E. Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, a dofinansowanego ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

 


 

 |  do góry  |