AKTUALNOŚCI

 

 

  

Już 3 czerwca 2018 Wielki Finał 
(29.05.2018)

A A A

V Edycji Międzynarodowej Kampanii Dobroczynnej Kilometry Dobra organizowanej przez Polski Instytut Filantropii prowadzonej prze Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdnicy w dniach od 1 marca 2018r. do 3 czerwca 2018r. w Świdnicy.

Celem akcji przeprowadzonej przez PSONI Koło w Świdnicy było zdobycie środków finansowych na budowę Centrum Rehabilitacji Społecznej dla osób niepełnosprawnych, w którym będą sale rehabilitacyjne, Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Mieszkanie Wspomagane

Podczas finału wszystkie zebrane fundusze będą układane w szeregi monet jednozłotówkowych. Jeden metr to 44 złotówki. Naszym celem jest ułożenie ponad 2 kilometrowego szeregu monet, a w akcji ogólnopolskiej będziemy próbować pobić rekord Guinnesa z 2012 roku, który wynosił 75,2 km czyli 3 300 00,00 zł.

Tegoroczne "Kilometry Dobra" odbywają się pod hasłem "Zostań mistrzem świata w dobroci", wszystkie miejscowości biorące udział w kampanii będą rywalizowały o to zaszczytne miano.

 

 

 


 

 |  do góry  |