AKTUALNOŚCI

 

 

  

Dzień Otwarty w świebodzickim liceum 
(04.05.2018)

A A A

Dzień Otwarty w świebodzickim liceum to już coroczna tradycja naszej szkoły. W piękny wiosenny poranek dnia 25 kwietnia gościliśmy w murach LO licznie przybyłych gimnazjalistów ze Świebodzic wraz z opiekunami. W tym roku uroczystość odbyła się w konwencji projekcji filmowej i gry terenowej. Przebrani za duchy i bohaterów filmowych licealiści oprowadzali naszych gości po szkole.

Uczniowie gimnazjów mogli wziąć udział w doświadczeniach chemicznych, biologicznych i fizycznych, obejrzeć żywą lekcję historii w wykonaniu Bractwa Joannitów ze Strzegomia, porozmawiać z postaciami historycznymi- np. Napoleonem, Anastazją Mikołajewną, królową Elżbietą- w języku angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim. Ponadto uczniowie wykazali się talentem matematycznym, biorąc udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym. Po licznych atrakcjach można było, jedząc popcorn, odpocząć w szkolnym klubie uczniowskim FREE DOM.

Bardzo dziękujemy opiekunom i dyrekcji świebodzickich gimnazjów za umożliwienie swoim uczniom odwiedzenia naszego liceum w tym dniu. A tegorocznych absolwentów gimnazjów zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach. Do zobaczenia we wrześniu.

Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

 

   

   

   

   

 

 


 

 |  do góry  |