AKTUALNOŚCI

 

 

  

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu w Halowej Piłce Nożnej 
(11.04.2018)

A A A

W dniu 23 marca 2018 roku odbyły się IV Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu w Halowej Piłce Nożnej, przygotowane przez nauczyciela wychowania fizycznego p. Henryka Zatora. Mecze rozgrywano na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip reprezentujących klasy: I technik informatyk, II mechanik pojazdów samochodowych, II technik górnictwa odkrywkowego, III technik informatyk, III technik górnictwa odkrywkowego oraz IV technik górnictwa odkrywkowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze grupowe odbywały się systemem „każdy z każdym”. W ich wyniku wyłoniono cztery najlepsze drużyny, które w dalszej części rywalizowały o czołowe lokaty.

Finały rozpoczął mecz pomiędzy klasą I technik informatyk a II technik górnictwa odkrywkowego. Chłopcy z I TI pewnie ograli starszych kolegów strzelając trzy bramki i nie tracąc przy tym żadnej. Dało im to III m-ce w turnieju. W najważniejszym pojedynku dnia o tytuł Mistrza Zespołu Szkół w Strzegomiu zawodnicy klasy IV technikum górnictwa odkrywkowego wygrali z II mechanik pojazdów samochodowych 2:0 i to oni zostali najlepszą drużyną.

Na zakończenie zawodów dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu p. Robert Wójtowicz wręczył finalistom pamiątkowe medale a zwycięzcom dodatkowo puchar. Uhonorował również najskuteczniejszego strzelca zawodów, zdobywcę pięciu bramek, ucznia klasy II MPS Andrzeja Buczyka.

Zespół Szkół w Strzegomiu

 

   

   

   

   

 

 


 

 |  do góry  |