AKTUALNOŚCI

 

 

  

Projekt „Absolwent w Pracy” 
(05.03.2018)

A A A

Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Absolwent w Pracy”. Szczegółowy opis znajdziesz na: www.tnm.org.pl/absolwent/ a garść informacji poniżej.

 

Co możesz zyskać, aplikując do projektu?

 • Wsparcie w znalezieniu odpowiedniej pracy;

 • Finansowanie wybranego przez ciebie szkolenie o wartości 5 000 zł;

 • Płatny staż 2 000 zł miesięcznie;

 • Stypendium motywacyjne 400 zł miesięcznie.

Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5cea2a7d8a61423c8fa8a6df8a7462d2 

Program adresowany do studentów ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich i absolwentów (ukończenie studiów nie później niż 24 miesiące temu). Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu zatrudnienia osób absolwentów szkół wyższych będących osobami z niepełnosprawnością poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnego planu karier, podniesienie ich kwalifikacji oraz wprowadzenie na rynek pracy. Nad całością procesu będzie czuwał zespół profesjonalistów w tym: doradca zawodowy, pośrednik pracy, coach kariery. Ważne jest to, że Twój udział będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wsparcie obejmuje:

 • Wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy. Pracy trzeba szukać świadomie, dlatego w pierwszej kolejności otrzymasz wsparcie: doradcy zawodowego, coacha kariery a następnie pośrednika pracy. Razem stworzycie lub usystematyzujecie Twoją ścieżkę kariery i wdrożycie ja w życie.

 • Warsztaty wspierające wdrażanie ścieżki kariery. Każdy uczestnik otrzyma możliwość uczestnictwa w szkoleniach podczas, których poruszana będzie taka tematyka jak: praca w zespole, radzenie sobie ze stresem, asertywność, komunikacja interpersonalna, wystąpienia publiczne, assesment center, budowanie dobrej atmosferę w pracy, savoir-vivru w pracy (jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, jaki stosować ubiór, jak rozmawiać), prawo pracy. Szkolenia realizowane będą w formie warsztów wyjazdowych i stacjonarnych.

 • Szkolenia zawodowe i specjalistyczne oraz zdobywanie uprawnień zawodowych
  Oprócz wiedzy zdobytej w trakcie studiów, ważne jest posiadanie dodatkowych umiejętności i uprawnień. W projekcie możesz otrzymać do 5000zł na wybrany przez siebie kurs. Nie narzucamy tematyki kursów/szkoleń.
  Staż. Pracodawcy nie rzadko oczekują doświadczenia od przyszłych pracowników. Stworzymy Ci możliwość jego zdobycia. Zorganizujemy dobrany pod Ciebie Staż. Będzie on trwać 3 miesiące po 4-8 godzin. Na ten czas zostanie przydzielony opiekun, który będzie wspierał w trakcie przebiegu stażu. Każdy uczestnik stażu otrzyma stypendium stażowe w wysokości 2 000 zł.

W razie pytań, prosimy o kontakt. Z miłą chęcią odpowiemy na Wasze pytania!

Kontakt:

Biuro projektu
Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości”
ul. Grabiszyńska 163 pomieszczenie: 210-215
53-439 Wrocław
Telefon: (71) 734-57-73
E-mail: absolwent@tnm.org.pl 

Zapraszamy!


PLIK DO POBRANIA:


 

 


 

 |  do góry  |