AKTUALNOŚCI

 

 

  

 

Międzynarodowe Targi Turystyki Regionalnej - REGIONTOUR
w Brnie

(23.01.2018)

A A A

W dniach 18 - 21 stycznia 2018 roku delegacja Powiatu Świdnickiego wraz z czeskim partnerem z miasta Jičín uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystyki Regionalnej - REGIONTOUR w Brnie. Targi w Brnie są największą tego typu imprezą branży turystycznej w Republice Czeskiej, które szczególny nacisk kładą na regiony w Europie Środkowej. Tak więc odwiedzjący targi mogli zapoznać się z szeroką ofertą branży turystycznej z różnych krajów m. in. Czech, Chorwacji, Szwajcarii, Słowacji, Polski itd.

Podczas ww. targów partnerzy z Jičína i ze Świdnicy wspólnie promowali partnerskie regiony, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających targi, jak również samych wystawców. Wspólny udział w targach nie był przypadkowy, gdyż związany jest z realizacją mikroprojektu "Poznaj kraj swoich przyjaciół" w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska, Funduszu Mikroprojektów. Kolejna promocja partnerskich regionów będzie miała miejsce już wkrótce podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich "Tour Salon. Targi Regionów i Produktów Turystycznych".

Projekt współfinansowanego jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 


 

 |  do góry  |