AKTUALNOŚCI

 

 

  

Niesamowita studniówka strzegomskiego LO 
(17.01.2018)

A A A

To był bal nad bale! Niesamowity układ poloneza, piękne suknie, gustowne muszki, żartobliwa część artystyczna i zabawa do białego rana z DJ „Pieszczochem” – tak bawiło się ponad 200 osób na studniówce Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu. Na balu maturalnym świętowały trzy klasy: III a (wychowawczyni: Małgorzata Kucharska), III b (wychowawczyni: Lucyna Miłek) i III c (wychowawczyni: Elżbieta Farion). 

Studniówka rozpoczęła się od podziękowań skierowanych do dyrekcji i pedagogów za trud włożony w edukację i wychowanie oraz niezwykłą atmosferę stworzoną w LO. W części artystycznej licealiści zaprezentowali humorystyczne scenki z życia szkoły, wspaniale wykonali utwory muzyczne, a nawet zatańczyli. 

Życzenia maturzystom złożyli: burmistrz Zbigniew Suchyta oraz dyr. Tomasz Marczak. Piękne słowa podziękowania, za trzy lata edukacji młodzieży, wypowiedziała reprezentantka Rady Rodziców – p. Beata Żmijewska. Częścią kulminacyjną balu studniówkowego był polonez, który poprowadził dyr. Tomasz Marczak. Licealiści i nauczyciele zatańczyli wspaniale. Tunele, podwójne pary, korowody równoległe i indywidualne zrobiły na licznie zgromadzonych rodzicach olbrzymie wrażenie. Chorografię opracowali nauczyciele: Anita Kołaczek i Przemysław Stempniewicz. Po części oficjalnej maturzyści oddali się szaleństwu studniówkowej nocy przy muzyce, którą przygotował DJ „Pieszczoch”. Zabawa trwała do bladego świtu, zgodnie z pięknymi słowami Leopolda Staffa: "Bo coś w szaleństwach jest młodości, /Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,/ Co jest mądrzejsze od mądrości, /I rozumniejsze od rozumu ... ".

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu

 

   

   

   

   

   

 

 


 

 |  do góry  |