AKTUALNOŚCI

 

 

  

Ważna informacja dla mieszkańców Powiatu Świdnickiego 
(08.11.2017)

A A A

Uprzejmie informujemy, że od 13 listopada 2017 r. Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Wykonawcą systemu CEPiK 2.0 – Centralnym Ośrodkiem Informatyki i Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych zmienia oprogramowanie w wydziałach komunikacji do obsługi czynności związanych z rejestracją pojazdów, co może wiązać się z technicznymi problemami dot. wszelkich czynności związanych z rejestracją pojazdu w wydziale komunikacji.

 

Ponadto informujemy, że według nowych przepisów za badania techniczne na Stacji Kontroli Pojazdów trzeba będzie zapłacić przed ich przeprowadzeniem, za wyjątkiem przedsiębiorców zarządzających flotami samochodów. Stacje Kontroli Pojazdów zostaną od 13 listopada 2017 r. również włączone do systemu CEPiK 2.0. Wprowadzone dane przez SKP będą wykorzystywane przy rejestracji pojazdu przez wydział komunikacji.

Uruchomienie nowego systemu, szczególnie w okresie przejściowym oraz zmiany zasad rejestracji pojazdów, mogą powodować wydłużenie czasu rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji. Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość. 

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych

 

 


 

 |  do góry  |