AKTUALNOŚCI

 

 

  

Turniej tenisa stołowego 
(13.04.2017)

A A A

W sobotę 8 kwietnia br. w Domu Weselnym Makowicach odbył się Turniej tenisa stołowego podsumowujący sezon Powiatowej ligi tenisa stołowego. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach – w samo południe rozpoczęły się rozgrywki dla dzieci, a po nich rywalizację rozpoczęli seniorzy. 

W turnieju dla dzieci udział wzięło 16 zawodniczek i zawodników. Najlepsza trójka: Marek Duma, Bartłomiej Skawina i Wojciech Duma. W turnieju dla dorosłych wystartowało 24 zawodników. Najlepsza okazali się: Malisz Rafał (Płomień Makowice), Gałązka Waldemar (LKS Słotwina) oraz Okarmus Piotr (Cesarz Boleścin). W obu kategoriach wiekowych najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, medale oraz dyplomy. Po zakończeniu turniejów odbyło się wręczenie pucharów za rozrywki Powiatowej Ligi tenisa stołowego, w której startowało 7 drużyn. Wyniki ligi wyglądają następująco:

  1. RADUNIA TĄPADŁA

  2. LZS SŁOTWINA

  3. PŁOMIEŃ MAKOWICE

  4. LKS KRZCZONÓW

  5. CESARZ BOLEŚCIN

  6. LKS POGORZAŁA

  7. LKS GRYF BURKATÓW

Wybrano najlepszą zawodniczkę ligi, którą została Natalia Chwistek z LKS Gryf Burkatów. Dla wszystkich obecnych na turnieju przygotowano poczęstunek, a dla dzieci zorganizowano ognisko – za co  bardzo dziękujemy organizatorom z Makowic.

Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

 

   

   

 


 

 |  do góry  |