AKTUALNOŚCI

 

 

  

XVII Gala Bożonarodzeniowa 
(21.12.2016)

A A A

We wtorek, 20 grudnia, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Świdnicy zorganizował świąteczną Galę Bożonarodzeniową. XVII edycja gali, pod nazwą „Nasze zdrowe Boże Narodzenie”, odbyła się w Hotelu Esperanto w Świdnicy. 

W uroczystości uczestniczyli władze samorządowe z terenu powiatu, radni powiatowi, przedstawiciele służb i jednostek podległych powiatu, komendanci służb mundurowych, przedstawiciele przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych działających w Powiecie Świdnickim. Spotkanie rozpoczął Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, który podsumował mijający rok i przypomniał najważniejsze inwestycje, które udało się przeprowadzić w roku 2016. W kilku zdaniach zaprezentował też plany inwestycyjne na rok następny. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie wyróżnień dla zwycięskich prezentacji stołów wigilijnych, które można było podziwiać w ramach Festiwalu Stołów i Dekoracji Świątecznych organizowanego przy okazji Świdnickiej Kolędy. 

Na koniec zaproszeni goście obejrzeli krótki i zabawny skecz tematycznie związany z tradycją bożonarodzeniową. Po części oficjalnej goście mogli skosztować świątecznych potraw przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych.

 

   

   

   

   

 

 


 

 |  do góry  |