AKTUALNOŚCI

 

 

  

Mikołaj z LO w Świebodzicach w Zespole Szkół Specjalnych 
(20.12.2016)

A A A

Czasami coś, co dla nas jest małym gestem, dla innych może być jedną z najszczęśliwszych chwil. Taką chwilę 7 grudnia św. Mikołaje oraz śnieżynki pod opieką pani Ireny Horbaczewskiej z naszego liceum starali się podarować podopiecznym z Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach. 

Dzięki zbiórce uczniów i harcerzy ze szczepu ,,IMAGO” im. Batalionu Zośka udało nam się zebrać około 72 paczek, które zostały przekazane niepełnosprawnym dzieciom. Dodatkowo, dla umilenia czasu, uczniowie przygotowali gry oraz zabawy, w których można było wygrać dodatkowe nagrody. Ku naszemu zaskoczeniu Mikołaje również dostali prezenty… podopieczni przygotowali dla nas upominki w postaci własnoręcznie wykonanych przepięknych prac plastycznych oraz występu artystycznego. Radość, jaka malowała się na twarzach dzieci, była czymś wspaniałym. Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyliśmy. 

Jesteśmy dumni, że chociaż w taki sposób mogliśmy podarować odrobinę radości i spełnienia marzeń. Dzieci w tym dniu otrzymały również prezenty w imieniu Klubu Seniorów od radnej miasta Świebodzice pani Teresy Maleckiej, a także od państwa Agnieszki i Jarosława Karolczaków. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.
Sylwia Umińska, LO w Świebodzicach

 

   

   

   

 

 


 

 |  do góry  |