AKTUALNOŚCI

 

 

  

Wybory radnego z LO w Świebodzicach do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. 
(25.11.2016)

A A A

Dnia 16 listopada 2016 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy odbyła się konferencja "Open Space", która została zorganizowana przez Stowarzyszenie SemperAvanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Podczas konferencji "Potrzeby młodzieży w moim mieście" odbyły się również wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.  

W konferencji wzięli udział radni, uczniowie oraz osoby zainteresowane polityką młodzieżową. Młodzież prowadziła dyskusję w trzech różnych panelach, które poruszały konieczność zmian na lepsze w obrębie powiatu Świdnickiego.  Pod koniec konferencji odbyły się wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. W wyborach łącznie wzięło udział sześcioro kandydatów. Każdy kandydat pokazał się wyborcom z jak najlepszej strony, sumiennie odpowiadając na zadawane im pytania.  Największą liczbę głosów i mandat radnego sejmiku zdobyła uczennica trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach - Natalia Zięba. 

Serdecznie gratulujemy wybranej przedstawiciele powiatu świdnickiego oraz życzymy wielu sukcesów przy realizacji zamierzonych celów. 

LO w Świebodzicach

 

   

 


 

 |  do góry  |