AKTUALNOŚCI

 

 

  

Państwo Wojasowie nie zwalniają tempa w tanecznych zmaganiach 
(10.11.2016)

A A A

Miesiąc październik przepełniony jest turniejami tanecznymi w Polsce. We wszystkich najważniejszych wystartowali świdniccy tancerze Państwo Anna i Tomasz Wojasowie. Październikowy maraton taneczny rozpoczęli 08.10.2016 r. od Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego, które odbyły się w Brzegu Dolnym. Zdobyli tam Mistrzostwo Okręgu w kat. senior. 

   

 

Ciąg dalszy nastąpił 15.10.2016r. Jelczu Laskowicach, gdzie odbyły się WORLD CUP LATIN WDC AL oraz Mistrzostwa Wrocławia Stardance Festival w kategorii OPEN. Gośćmi i za razem atrakcją  turnieju  byli wicemistrzowie świata Maurizo Vescovo i Andra Vaidilaite oraz Nino Langella z przepiękny tanecznym show. Na tym turnieju Ania i Tomasz Wojasowie wytańczyli drugie miejsce w kategorii seniorskiej.

Tydzień później 21-22.10.2016r. Państwo Wojasowie tańczyli w Krakowie na Grand Prix Seniorów, gdzie zajęli pierwsze miejsce. Kulminacja tanecznego maratonu nastąpiła 30.10.2016r. w postaci MISTRZOSTW POLSKI W TAŃCACH STANDARDOWYCH w Tarnowie Podgórnym k/ Poznania. I tym razem reprezentanci Świdnicy uplasowali się na dobrym drugim miejscu, mimo licznej i wymagającej konkurencji.

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

 

 


 

 |  do góry  |