AKTUALNOŚCI

 

 

  

MOTOR SHOW –POZNAŃ 2016 
(21.04.2016)

A A A

Motoryzacyjne święto już za nami. Po raz kolejny 44 uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy wzięło udział w Targach Motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu. Uczniowie odwiedzili targi 01.04 2016 i nie był to Pryma Aprilis. Zwiedziliśmy cztery salony tematyczne (samochodowy, motocyklowy, caravaning, truck) na stoiskach 120 wystawców.

Mogliśmy jako pierwsi oglądali europejską premierę Hyundai Elantra. Jest to czwarta pod względem rozmachu impreza motoryzacyjna w Europie. Stanowi świetną okazję, by przyjrzeć się nowościom na rynku. Nasi uczniowie -miłośnicy samochodów z pewnością nie wyszli zawiedzeni. Podczas wystawy oglądać można samochody wszystkich ważnych producentów, a swoje stoiska mają tu także producenci pojazdów z najwyższej półki, jak Rolls-Royce. Coś dla siebie znaleźli tu również miłośnicy motocykli i tuningu. Wiele wykładów i konkursów wzbogaciło wiedze naszych uczniów. I jak zawsze nie wrócili z pustymi rękami, lecz przywieźli pamiątki w postaci gadżetów, prospektów, katalogów, czasopism itp.

Wyjazd zorganizowany przez nauczyciela j. niemieckiego Annę Foryś-Musik z wsparciem nauczyciela biblioteki Agnieszki Kawałko i w tym roku, z czego bardzo się cieszymy, pomagali nam rodzice z Rady Rodziców ZSM (Anita Sekuła - przewodnicząca i Małgorzata Łoś)

Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy

 

   

   

 


 

 |  do góry  |