AKTUALNOŚCI

 

 

  

Pielgrzymka maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego
w Świebodzicach 

(06.04.2016)

A A A

Już za niecałe 2 miesiące uczniowie klas III przystąpią do jednego z najważniejszych testów w ich życiu-egzaminu dojrzałości. Aby wypaść na nim jak najlepiej, zgodnie z coroczną tradycją, młodzież ze świebodzickiego LO udała się na XII DIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ MATURZYSTÓW DIECEZJI ŚWIDNICKIEJ NA JASNĄ GÓRĘ. W piątek 18 marca 2016 roku punktualnie o szóstej rano uczniowie LO, choć trochę zaspani, wyruszyli w drogę. O powodzenie wycieczki i dobre towarzystwo zadbali nasi opiekunowie oraz niezastąpiony kierownik wyprawy ks. Mateusz Pawlica.

W czasie wizyty na Jasnej Górze młodzież miała okazję do wyciszenia i modlitwy. Niezwykle wzruszającym momentem dla wszystkich maturzystów było przejście na kolanach wokół ołtarza Matki Boskiej. Cała pielgrzymka odbyła się w niezwykle miłej atmosferze, nie zabrakło wspólnego śpiewu w autokarze, a o komfortowy powrót zadbał pan kierowca, który szybko i bezpiecznie odtransportował nas do Świebodzic.

Mamy nadzieję, ze dzięki modlitwie i pielgrzymce nasze prośby zostaną wysłuchane, a ich efektem będą dobre wyniki na maturze.

LO w Świebodzicach

 

   

 


 

 |  do góry  |