AKTUALNOŚCI

 

 

  

Studniówka w strzegomskim LO
(19.01.2016)

A A A

W sobotę (16.01.), dokładnie 109 dni przed pierwszym egzaminem dojrzałości, maturzyści Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu bawili się na tradycyjnym balu maturalnym. Licealiści z trzech klas trzecich, wraz ze swoimi wychowawcami: Agnieszką Kowalczyk, Joanną Durlik, Przemysławem Knapem, a także dyrektor Tomaszem Marczakiem, wicedyrektorem Ewą Tutką, gronem pedagogicznym świętowali trzy lata edukacji w LO. 

Na balu maturalnym nie mogło również zabraknąć burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty. Licealiści przygotowali część artystyczną przepełnioną wzruszającymi piosenkami, wspomnieniami oraz zabawnymi scenkami. Przyznali również swoim nauczycielom „Złote Marczaki” w kategoriach: od złotego bicepsa po złotą nóżkę. „Super Marczaka” otrzymał oczywiście ….Tomasz Marczak. Nie zabrakło również życzeń, które licealistom złożyli: burmistrz Zbigniew Sychyta, dyrektor Tomasz Marczak oraz przewodnicząca Rady Rodziców – Elżbieta Smyk. Najistotniejszą częścią studniówki był oczywiście polonez.

Licealiści, wraz z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami, odtańczyli go perfekcyjnie. Rodzice nie kryli wzruszenia. Choreografię do tego najważniejszego tańca na studniówce przygotowała pani Anita Kołaczek. Po części oficjalnej, na zabawę do białego rana zaprosił wszystkich DJ Pieszczoch. Różnorodność konwencji muzycznych, życzenia i zabawy trafiły w gusta licealistów. Parkiet był oblegany i nawet najbardziej nieśmiali tancerze dali się porwać magii tej wyjątkowej nocy. „Ach, co to był za bal! Gratuluję Wam wspaniałej zabawy, a rodzicom perfekcyjnej organizacji. Teraz życzę Wam już tylko, kochani licealiści, połamania piór i długopisów na maturze!” - dodał dyrektor Tomasz Marczak.

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu
Foto: Henryk Rybiński

 

   

   

   

 


 

 |  do góry  |