AKTUALNOŚCI

 

 

  

13. miejsce w Paryżu 
(11.12.2015)

A A A

W dniach od 4 do 6 grudnia 2015r. odbyły się w Paryżu Mistrzostwa Świata WDC 2015 w Disneyland Resort Paris. Można krótko powiedzieć: najlepsi sędziowie (wielokrotni mistrzowie Świata i Europy), najlepsza muzyka i najlepsze tancerki i tancerze. 

Taka zresztą argumentacja rozbrzmiewała przed każdym blokiem tanecznym, jednym dodawała pewności, innym uginała nogi, nikogo nie pozostawiała obojętnym. W Paryżu w Mistrzostwach Świata WDC w turnieju wzięli udział jako reprezentanci Polski Państwo Anna i Tomasz Wojasowie, aktualni Mistrzowie Polski w Tańcach Standardowych w kategorii senior ower 40. Pary rywalizowały w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz wielu innych stylach tanecznych. Z całego świata zjechali się tancerze i miłośnicy tańca, by obejrzeć ten piękny spektakl. W kategorii World Over 40 Senior Ballroom (taniec standardowy) Państwo Anna Wojas ( nauczycielka I LO)  i Tomasz Wojas wytańczyli 13 miejsce. 

W tej kategorii startowało blisko 50 par. Jest to wielki sukces w debiucie na Mistrzostwach Świata  i para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a właściwie nie postawiła ostatniego kroku. Para wspaniale reprezentowała i promowała przez swój taniec Polskę , Świdnicę i I LO. Gratulujemy.

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

 

   

   

 

 


 

 |  do góry  |