AKTUALNOŚCI

 

 

  

Informacja dla pracodawców zainteresowanych aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością 
(20.07.2015)

A A A

Z niezwykłą przyjemnością informujemy, że echem konferencji ,,(Nie)pełnosprawni w drodze do aktywności zawodowej - posłuchaj ile tracisz każdego dnia", która odbyła się 16 czerwca br. w Teatrze Miejskim w Świdnicy jest duże zainteresowanie pracodawców deklarujących chęć aktywizacji zawodowej osób z niepełnoprawnością. 

U źródła tej konferencji leżała chęć pokazania, że każdy (nie)pełnosprawny może dokonać wielkich rzeczy, jeśli tylko stworzy się okazję do tego sprzyjającą! Dzięki Pracodawcom osoby z niepełnosprawnością mają dostęp do otwartego rynku pracy. Nie musi to być praca na etat, może to być po prostu jakakolwiek forma aktywizacji zawodowej w postaci praktyk czy wolontariatu. Chcąc Państwu umożliwić bezpośredni kontakt z osobami, którzy znają i wiedzą jakim potencjałem dysponują uczestnicy warsztatów terapii zajęciowych, podajemy kontakt do kierowników trzech warsztatów terapii zajęciowych z terenu powiatu świdnickiego.

  • Pani Weronika Antonowicz - Hyla WTZ Świdnica - tel. 74/637-91-30

  • Pani Jadwiga Ciupiak - WTZ Mokrzeszów - tel. 74/850-89-28

  • Pani Sabina Kubacka - WTZ Strzegom - tel. 74/637-90-16

Poniżej, raz jeszcze dołączamy prezentację z konferencji pana Mateusza Brząkowskiego doradcy ds. prawnych Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych pod tytułem ,,Prawne i finansowe aspekty zatrudniania osób niepełnosprawnych".


PLIK DO POBRANIA:


 


 

 |  do góry  |