AKTUALNOŚCI

 

 

  

Zrób zdjęcie z wakacji i wygraj tablet
(02.07.2015)

A A A

Wyjeżdżasz na wakacje? A może będziesz odpoczywać w domu? Niezależnie od tego, gdzie spędzisz lato, podziel się swoimi wrażeniami. Jeśli jesteś pasjonatem (lub amatorem) fotografii - uwiecznij wakacyjne inspiracje na zdjęciu i prześlij je do nas.

Zdjęcia można nadsyłać do 15 sierpnia 2015 na adres konkurs@spichlerzkultury.pl, w tytule maila wpisując "Wakacyjne inspiracje". W wiadomości prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (adres mailowy, miejsce zamieszkania i numer telefonu - do wiadomości organizatorów). Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców powiatu świdnickiego - zarówno młodzież, dorosłych jak i seniorów - nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć. Wszystkie fotografie zostaną opublikowane na stronie projektu "Telewizja uśmiechu" - www.tvusmiechu.pl; najciekawsze z nich nagrodzimy książkami, a autor najlepszego dostanie w nagrodę tablet multimedialny. Wyniki ogłosimy 1 września 2015.

Organizatorem konkursu "Wakacyjne inspiracje" jest Fundacja Spichlerz Kultury - autor projektu "Telewizja uśmiechu", dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i objętego honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka - Marka Michalaka.

 


 

 |  do góry  |