AKTUALNOŚCI

 

 

  

IV Strzegomskie Targi Pracy
(22.05.2015)

A A A

W dniu 20.05.2015 odbyły się IV Strzegomskie Targi Pracy. Myślą przewodnią organizowanej imprezy było umożliwienie mieszkańcom Gminy Strzegom skorzystania w jednym miejscu i czasie z oferty pracodawców, agencji pracy oraz instytucji rynku pracy współpracujących z urzędem pracy. Targi rozpoczęły się o godzinie 10.00 w Centrum Aktywności Społecznej KARMEL w Strzegomiu.

Urząd Pracy zaprosił następujących wystawców:

1.LG Display Poland Sp. z o. o.
2.PRO VOBIS
3.FSB Piekarnie
4.WEHA Sp. z o. o.
5.METIKAM STONE Sp. z o. o.
6.POLLUX Sp. z o. o.
7.Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów S.A
8.TRENKWALDER
9.PROMEDICA 24
10.ATERIMA Sp. z o. o.
11.ManpowerGroup Sp. z o. o.
12.Randstad Sp. z o. o.
13.Odlewnia Świdnica
14.LeasingTeam
15.InterKadra Sp. z o. o.
16.Policja
17.Zespół Szkól w Stzregomiu
18.DWUP – Eures, System Zabezpieczeń Społecznych
19.Młodzieżowe Centrum Kariery, OHP

Oczywiście nie zabrakło stoiska Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy, gdzie można było skorzystać z porad pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia. Pracodawcy przedstawili ponad 300 ofert pracy – głównie na takie stanowiska jak: pracownik produkcji, pakowacz, operator maszyn, operator wózków widłowych, opiekun osoby starszej, pracownik linii montażowych.

Ponadto zainteresowane osoby mogły zapoznać się z ofertami pracy za granicą. Najwięcej ofert było na stanowiska do opieki nad osobami starszymi. Ciekawą i nowoczesną formę uzupełnienia kwalifikacji dla dorosłych przedstawił Zespół Szkół w Strzegomiu. Zaproponowano możliwość zdobycia kwalifikacji w takich zawodach jak: technik mechanik, technik informatyk oraz mechanik samochodowy. Zainteresowanie osób poszukujących zatrudnienia było bardzo duże. Odwiedziło nas ok. 300 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tej edycji targów pracy, zapraszając na kolejne.

Powiatowy Urząd Pracy

 

   

   

   

 


 

 |  do góry  |