AKTUALNOŚCI

 

 

  

Projekt "Tak dla modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w Powiecie Świdnickim"
(25.02.2015)

A A A

W związku z realizacją projektu "Tak dla modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w Powiecie Świdnickim" w ramach działania Inkubatora ngo przy Fundacji Krzyżowa
w dniu 03.03.2015 r. w godz. 15.15-19.00 odbędzie się doradztwo dla organizacji pozarządowych.

Temat doradztwa: możliwość aplikowania o środki na działania w ramach ogłoszonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

Dotacja przeznaczona jest na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy 1 lipca 2014 r. a 30 listopada 2015 r. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 10 marca 2015 r.

Podczas spotkania doradczego omówiona zostanie logika projektu oraz wyjaśnione kwestie związane z ogłoszonym konkursem.

Zapraszamy zainteresowane organizacje do kontaktu i zgłaszanie swojego uczestnictwa na adres alicja@krzyzowa.org.pl

Spotkanie doradcze odbędzie się we wtorek w godz. 15.15 w Świdnicy, w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych na ul. Długiej 33.

Spotkanie będzie prowadzone w ramach działań doradczych Inkubatora ngo przy Fundacji "Krzyżowa" dla porozumienia europejskiego.

 


 

 |  do góry  |