Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Aktualności z NGO

Artykuły

 • Informacja dla NGO

  Zarząd Powiatu w Świdnicy na posiedzeniu w dniu 2 sierpnia 2022 r. przyjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pn., Świadczenie na terenie powiatu świdnickiego dziennych usług opieki wytchnieniowej w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2022 finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego.

  Czytaj Więcej o: Informacja dla NGO
 • Informacja dla Organizacji Pozarządowych

  Zarząd Powiatu w Świdnicy na posiedzeniu w dniu 26 lipca 2022 r. przyjął uchwałę w sprawie unieważnienia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Świadczenie na terenie powiatu świdnickiego dziennych usług opieki wytchnieniowej” w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022, finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego.

  Czytaj Więcej o: Informacja dla Organizacji Pozarządowych
 • Informacja dla NGO

  Zarząd Powiatu w Świdnicy na posiedzeniu w dniu 5 lipca 2022 r. przyjął uchwałę w sprawie unieważnienia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej w 2022 roku w ramach Programu pn.: „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2022, finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego.

  Czytaj Więcej o: Informacja dla NGO
 • Informacja dla NGO

  Zarząd Powiatu w Świdnicy na posiedzeniu w dniu 28 czerwca 2022 r. przyjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pn., Świadczenie na terenie powiatu świdnickiego dziennych usług opieki wytchnieniowej w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2022 finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego.

  Czytaj Więcej o: Informacja dla NGO
 • Rozstrzygnięcie konkursu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022

  Na posiedzeniu w dniu 14 czerwca 2022 r. Zarząd Powiatu w Świdnicy rozstrzygnął konkurs w sprawie powierzenia realizacji zadania publicznego pn., Świadczenie na terenie powiatu świdnickiego usług opieki wytchnieniowej w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2022 finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego.

  Czytaj Więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022

Banery/Logo