STAROSTWO POWIATOWE w Świdnicy

Konferencja PRZETARGowa.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawami związanymi z przetargami na konferencję na temat: Dlaczego nowa ustawa PZP to nasze najmniejsze zmartwienie? Wyjaśniamy najbardziej kontrowersyjne zapisy nowej ustawy PZP.

W łatwy do opanowania sposób, przedstawimy najważniejsze zmiany, które czekają Zamawiających w 2021r., a w tym:

  • Jak Odnaleźć Się W Nowym Planowaniu Zamówień
  • Jak Zmieni

Regulamin Zamówień Publicznych

  • Rola Kierownika Zamawiającego W Procesie
  • Zaawansowany Warsztat Z Trybów Podstawowych
  • Dlaczego Źle Rozumiemy Rozeznanie Rynku

 

Miejsce spotkania: dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego spotkamy się online. Link do rejestracji: przetargowa.pl/wirtualna-konferencja korzystamy z platformy szkoleniowej clickmeeting oraz z transmisji na żywo na YouTube

 

Data i godzina:

środa, 28 października, 10:00 – 14:00

Koszt:

Udział jest w pełni bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja oraz dodatkowe info: przetargowa.pl/wirtualna-konferencja

 

Prowadzący: Przemysław Krawętkowski - pasjonat zamówień publicznych, hobbystycznie czytam i analizuję wyroki KIO, zawodowo od blisko 14 lat w zamówieniach publicznych oraz Mateusz Bartosiewicz: trener Zamówień Publicznych, doradca w zakresie regulaminów wewnętrznych i SIWZ w dobie elektronizacji. Od 5 lat zawodowo w zamówieniach publicznych.

Organizator: PRZETARGowa.pl to branżowe czasopismo, skierowane do osób poszukujących efektywnych rozwiązań podczas procedowania postępowań przetargowych. Nasi czytelnicy to Zamawiający oraz Wykonawcy. Jesteśmy źródłem inspiracji i przewodnikiem dla praktyków zamówień publicznych.