Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

II Turniej gry w piłkarzyki w ramach programu „Senior na start”

Regionalna Koalicja na Rzecz Zdrowego Starzenia Się od 1 stycznia 2024 r. przystąpiła do realizacji II edycji Programu „Senior na Start”, który polega na aktywizacji seniorów poprzez uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych, rekreacyjnych, edukacyjnych czy sportowych.

Celem programu jest zmotywowanie seniorów do większej aktywności a szczególnie seniorów nieaktywnych i mało aktywnych. Do uczestnictwa w Programie zapraszamy seniorów powyżej 60 roku życia, którzy są mieszkańcami subregionu wałbrzyskiego.

Jednym z punktów Programu jest organizowany „Turniej gry w piłkarzyki”, który odbędzie się 26 czerwca 2024 r. w Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie. Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji zgłoszenia i aktywnego uczestnictwa, nie tylko w turnieju, ale i całym programie „Senior na start”. Wszystkie szczegóły związane z turniejem w regulaminie do pobrania.

Termin naboru drużyn trwa do dnia 12.06.2024 r.

Banery/Logo