Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Biegnij z nami po nową rodzinę

Już po raz trzeci w Świdnicy organizowany będzie Bieg po Rodzinę Zastępczą pod hasłem RODZINA ZASTĘPCZA – MIŁOŚĆ NIE DO ZASTĄPIENIA.

Impreza zaplanowana jest na niedzielę, 16 czerwca br. i jak zwykle rozpocznie się biegiem o 12.00, to nie jednak nie wszystko. Organizatorzy zaplanowali dla dzieci mnóstwo atrakcji – zabawy muzyczne, konkursy sportowe, malowanie twarzy i oczywiście bańki mydlane w których będzie można się dosłownie zamknąć! Na smakoszy natomiast czekać będzie stoisko ze swojskimi wyrobami przygotowane przez Sołectwo Bojanice! Chętni będą mogli też kupić rękodzieło przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej! Całość uświetni występ młodych mażoretek z zespołu Mażoretki Royals Świdnica.

Każdy uczestnik biegu otrzyma oczywiście medal i pamiątkową koszulkę! Jak zwykle podczas imprezy promowana będzie idea rodzicielstwa zastępczego, zapraszamy zatem na stoisko organizatorów – Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć najważniejszych informacji o pieczy zastępczej!

Czekamy na Was już w niedzielę, 16 czerwca br. tradycyjnie w Parku Centralnym!
Zapisy na bieg prowadzone będą w dnu biegu!

Do zobaczenia!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Banery/Logo