Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Uczniowie z Zespołu Szkół w Strzegomiu na „Listopadowej edukacji w terenie" w Dobkowie

Młodzież z Zespołu Szkół w Strzegomiu, głównie z klas technikum ekonomiczno-górniczych, wraz z nauczycielami: Renatą Dziurlą, Katarzyną Zator i Michałem Firlejem brała udział w zajęciach w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

To była wyjątkowa "GEO-uczta intelektualna". Wspaniałe warsztaty pn." Spotkanie z Twardzielami", podczas których uczniowie rozpoznawali minerały i skały, a potem zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej. Wulkanizm, zlodowacenia, trzęsienia Ziemi, to tylko niektóre poruszane zagadnienia na zajęciach. Młodzież zobaczyła nie tylko to, co było w przeszłości, ale również teraźniejszość i przewidywane zmiany na przyszłość. Były to doskonałe lekcje geografii i geologii poza szkołą i salą lekcyjną.

Dziękujemy Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej i prowadzącym zajęcia - Pani Joannie i Panu Tomaszowi. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na tego typu zajęciach.

P.S. Ciąg dalszy "Listopadowej edukacji w terenie" to wyjazd do Poznania, ale o tym wydarzeniu informujemy w osobnym artykule.

Renata Dziurla - Zespół Szkół w Strzegomiu

Banery/Logo