Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Środki dla Powiatu Świdnickiego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych

W ramach pierwszej edycji naboru wniosków o dofinansowanie inwestycji jednostek samorządu terytorialnego z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Powiat Świdnicki aplikował o środki w ramach Priorytetu 2 Poprawa efektywności energetycznej budynków i instalacji publicznych.

Efektem powyższych działań było otrzymanie przez w dniu 17 listopada 2021 r. Wstępnej Promesy Inwestycyjnej z Banku Gospodarstwa Krajowego w kwocie 3.229.700,00 zł na dofinansowanie inwestycji pn. „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy przy ul. Równej 11. Przewidywana całkowita wartość inwestycji to 3.588.555,50 zł, natomiast kwota udziału własnego Powiatu Świdnickiego to 358.855,50 zł.

W ramach Termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy przy ul. Równej 11 zaplanowano prace obejmujące m.in.:

  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
  • docieplenie ścian poniżej gruntu;
  • docieplenie stropów;
  • docieplenie ścian zewnętrznych od wewnątrz ze względu na zabytkowy charakter budynku;
  • montaż zaworów termostatycznych.

 

Banery/Logo