Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Sukces w Sukces Na Bank. Drużyna z ZSE wśród 16 najlepszych drużyn

SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.  

Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłoniono 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. W IV edycji turnieju Sukces na Bank zarejestrowało się aż 299 drużyn z całej Polski. 21 kwietnia o godzinie 10:00 uczniowie wypełniali test w ramach Etapu Międzyszkolnego w którym brał udział 32 drużyny z całej Polski. Znamy już jego wyniki - poniżej publikujemy listę 16 najlepszych szkół w Polsce, które wywalczyły sobie awans do Etapu Telewizyjnego. Serdecznie gratulujemy.

Drużyna w składzie:

  1. Karolina Gawrońska 3 TE
  2. Weronika Matuszok 3 e
  3. Martyna Trelewska 3 TE
  4. Patryk Kurnik 3 TE
  5. Jakub Taraszkiewicz 3 e

Na podstawie dwóch początkowych etapów w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłanianych jest 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują swoje szkoły w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale mierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które walczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 złotych. Trzymamy kciuki i czekamy na finał. Zmagania uczniów świdnickiego Ekonomika będzie można obejrzeć na antenie TVP3. O terminie transmisji poinformujemy w najbliższym czasie. Opiekun drużyny mgr Jolanta Brońska.

 

 

Zespół Szkół Ekonomicznych

Banery/Logo