Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Uwaga. Ważna informacja dla mieszkańców powiatu

Informujemy wszystkich mieszkańców, że od 2 listopada (do odwołania) Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Świdnicy czynny będzie w następujących godzinach:

  • poniedziałek: od 7.30 do 15.00
  • wtorek: od 7.30 do 15.00
  • środa: od 10.30 do 15.00
  • czwartek: od 7.30 do 15.00
  • piątek: od 7.30 do 12.30

Od dnia 2 listopada istnieje również możliwość internetowej rejestracji wizyty w Wydziale Komunikacji, do czego zachęcamy. Prosimy również o ograniczenie wizyt w Wydziale Komunikacji tylko do spraw pilnych! W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem tel. 74 85 00 431.  

*  *  * 

Przykładowo, prosimy o nieprzychodzenie do urzędu celem odbioru dowodu rejestracyjnego. Według obecnie obowiązujących przepisów, podczas kontroli drogowej Policji, posiadanie dowodu rejestracyjnego nie jest obowiązkiem. W takiej sytuacji ważnym elementem są aktualne badania techniczne pojazdu, które diagnosta wprowadza do systemu informatycznego, a na które podgląd ma kontrolujący Policjant.

Prosimy mieszkańców Powiatu Świdnickiego o ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym do spraw pilnych. W pozostałych sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Banery/Logo