Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu dzisiejszym, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w sali narad Starostwa Powiatowego w Świdnicy, odbyło się uroczyste spotkanie z nauczycielami z placówek oświatowych administrowanych przez Powiat Świdnicki.

Podczas gali zebrani nauczyciele otrzymali z rąk Starosty Świdnickiego Piotra Fedorowicza nagrody i wyróżnienia a życzenia pomyślności i podziękowania za codzienną pracę z młodzieżą popłynęły do wszystkich nauczycieli zatrudnionych w powiatowych placówkach.

W uroczystości wzięli udział Starosta Świdnicki – Piotr Fedorowicz, Wicestarosta Świdnicki – Zygmunt Worsa, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Grzegorz Stawarz oraz Iwona Świdzińska z Wydziału Oświaty świdnickiego starostwa.

Łącznie, z budżetu powiatu, na nagrody dla nauczycieli przeznaczono kwotę prawie 113 tys. zł.

NAGRODA STAROSTY ŚWIDNICKIEGO

L.P.

Imię i Nazwisko

Nazwa szkoły, placówki

 

Dyrektorzy

1.

Dorota Pajęcka

Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej

2.

Ilona Sitek-Warzecha

Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy

3.

Krzysztof Anklewicz

Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

4.

Robert Kaśków

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

5.

Krzysztof Osiak

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

 

Nauczyciele

1.

Beata Guzik

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy

2.

Joanna Duda

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy

3.

Lucyna Mydłowska

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy

4

Izabela Osiecka

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

5.

Wiesław Bylicki

Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

6.

Dorota Sozańska

Zespół Szkół w Strzegomiu

7.

Teresa Kuszczak

Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie

8.

Patrycjusz Malicki

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

9.

Beata Misiewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy

10.

Dorota Walicka

III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy

11.

Izabela Goc

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

12.

Przemysław Stempniewicz

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu

13.

Renata Krzemień

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

14.

Mateusz Szymański

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

15.

Elżbieta Ruszkiewicz

Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

16.

Marta Białek

Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

17.

Waldemar Gawron

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr w Mrowinach

18.

Małgorzata Posadzy

Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej

19.

Ludmiła Krawczyk

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy

20.

Daniel Pryciak

Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

  1. Halina Fitas – Zespół Szkół w Strzegomiu
  2. Urszula Konieczna – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

NAGRODA DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

  1. Joanna Dejnaka – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
  2. Robert Wójtowicz – Dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu

 

Banery/Logo