Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

Targi Zdrowej Żywności 2021

Chcielibyśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że tegoroczna, 14. edycja Targów Zdrowej Żywności odbędzie się w terminie 20-21 sierpnia 2021 r. (piątek, sobota). Prosimy o zarezerwowanie sobie tego terminu w Państwa kalendarzach. Będzie nam bardzo miło ponownie prezentować Państwa produkty na naszych targach.

Tegoroczna edycja potrwa dwa dni. Targi rozpoczniemy w piątek od godziny 10.00 i zakończymy w sobotę o godzinie 20.00. Targom będą towarzyszyły atrakcje dla dzieci i występy artystyczne. Szczegółowy program już niebawem na stronie www.powiat.swidnica.pl.

Imprezą towarzyszącą targom będzie Świdnicki Festiwal Piwa Rzemieślniczego.

Chcielibyśmy zapewnić Państwu jak najlepszą organizację w związku z tym prosimy o terminowe przesyłanie zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe poniżej w plikach do pobrania. Wypełnione formularze prosimy przesłać do 6 sierpnia 2021. Na adres: justyna.krygier@powiat.swidnica.pl

Kontakt telefoniczny do organizatora: 74 85 00 439 - Biuro ds. europejskich i współpracy z organizacjami pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

PLIKI DO POBRANIA:

 

Banery/Logo