Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Świdnica

Gmina Świdnica

Świebodzice

Dobromierz

Jaworzyna

Marcinowice

Strzegom

Zarów

ARCHIWUM


Konkurs ofert na zadanie z zakresu pomocy społecznej

Zarząd Powiatu w Świdnicy Uchwałą Nr 826/2018 z dnia 2 października 2018 r. ogłosił konkurs ofert na zadanie z zakresu pomocy społecznej pn. "Prowadzenie na terenie Powiatu Świdnickiego domu pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie" skierowany do organizacji pozarządowych, o których mowa w art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 tej ustawy, prowadzącym działalność w zakresie pomocy społecznej.

PLIK DO POBRANIA:

 • OGŁOSZENIE Zarząd Powiatu w Świdnicy

 


Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wkład finansowy dla organizacji pozarządowych uczestniczących w konkursach ogłaszanych przez podmioty zewnętrzne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2018 roku. 
(12.06.2018) 

PLIK DO POBRANIA:

 • Uchwała 749/2018
  Zarządu Powiatu w Świdnicy
  z dnia 05 czerwca 2018 r.
  w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wkład finansowy dla organizacji pozarządowych uczestniczących w konkursach ogłaszanych przez podmioty zewnętrzne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2018 roku.


Rozstrzygnięcie dla ofert z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji 
(25.05.2017) 

Zarząd Powiatu w Świdnicy na posiedzeniu 23 maja br. podjął uchwałę w sprawie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji  w 2017 roku, z pominięciem otwartego konkursu ofert. Listę organizacji pozarządowych, które złożyły oferty na realizację zadań publicznych oraz wysokość przyznanych dotacji określono w poniższym załącznikach  nr 1.

PLIK DO POBRANIA:

 • Rozstrzygnięcie konkursu ofert


Rozstrzygnięto konkursy dla organizacji pozarządowych
(05.03.2015)

03 marca Zarząd Powiatu Świdnickiego rozstrzygnął konkursy, które Powiat Świdnicki ogłosił dla organizacji pozarządowych, działających na jego terenie, z zakresu kultury fizycznej i sportu, ochrony i promocji zdrowia oraz kultury, tradycji i ochrony dóbr kultury na rok 2015. 

Na realizację zadań Zarząd przeznaczył następujące kwoty:

 • 40 tys. złotych - upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

 • 10 tys. złotych - kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji

 • 20 tys. złotych - ochrona i promocja zdrowia

PLIKI DO POBRANIA:

 • KULTURA, SZTUKA, OCHRONA DÓBR KULTURY I TRADYCJI

 • OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA

 • UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU


Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
(21.01.2015)

Ważna informacja dla organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Świdnickiego. 21 stycznia Zarząd Powiatu Świdnickiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2015 roku.

Na realizację zadań Zarząd przeznaczył następujące kwoty:

 • 40 tys. złotych – upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

 • 10 tys. złotych – kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji

 • 20 tys. złotych – ochrona i promocja zdrowia

Wzory ofert można pobrać ze strony internetowej Powiatu Świdnickiego www.powiat.swidnica.pl. Termin składania ofert mija 11 lutego 2015 roku.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy


PLIKI DO POBRANIA:

 • OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO

 • Uchwała Nr 27/2015
  Zarządu Powiatu w Świdnicy
  z dnia 21.01.2015 r.
  w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2015 roku.


Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
(17.12.2013)

Ważna informacja dla organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu świdnickiego. Na posiedzeniu 17 grudnia Zarząd Powiatu Świdnickiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2014 roku.

Szczegóły konkursu do pobrania.

PLIKI DO POBRANIA:

 • Oferta realizacji zadania publicznego

 • Uchwała zarządu 


Konkurs ofert na zadanie z zakresu pomocy społecznej
(23.10.2013)

Zarząd Powiatu w Świdnicy Uchwałą Nr 552/2013 z dnia 22 października 2013 r. ogłosił konkurs ofert na zadanie z zakresu pomocy społecznej pn. "Prowadzenie na terenie Powiatu Świdnickiego domu pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie" skierowany do organizacji pozarządowych, o których mowa w art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 tej ustawy, prowadzącym działalność w zakresie pomocy społecznej.

PLIK DO POBRANIA:

 • Ogłoszenie

 • Regulamin

 • Formularz ofertowy


Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych
(05.02.2013)

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu oraz promocji i 
ochrony zdrowia.

PLIK DO POBRANIA:

 • Uchwała Nr 413/2013
  Zarządu Powiatu Świdnickiego
  z dnia 24 stycznia 2013 roku
  w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz z zakresu ochrony i promocji
  zdrowia w 2013 roku.
    

 • UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU w 2013 roku
   

 • PROMOCJI I OCHRONY ZDROWIA w 2013 roku
   


Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
(19.12.2012)

Ważna informacja dla organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu świdnickiego. Na posiedzeniu 18 grudnia Zarząd Powiatu Świdnickiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2013 roku. Szczegóły konkursu do pobrania.

PLIK DO POBRANIA:

 • Uchwała Nr 402/2012
  Zarządu Powiatu w Świdnicy
  z dnia 18 grudnia 2012 roku
   
  w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2013 roku. 
   

 • OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO (WZÓR)


 

Banery/Logo