Informacja dla Organizacji Pozarządowych - Wspieraj lokalnie
(22.02.2019)

W związku z przystąpieniem przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy Państwa o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji/wizytówki w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej. W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.

Poniżej link do dostęp do bezpłatnego programu rozliczeniowego PIT - PITax.pl Łatwe podatki - który ułatwi skuteczne pozyskiwanie 1% podatku na rzecz lokalnych OPP w obszarze Państwa jednostki samorządu terytorialnego.