AKTUALNO列I

Ponad milion z這tych na wsp鏊ny projekt edukacyjny Powiatu 安idnickiego, Fundacji "Krzy穎wa" dla Porozumienia Europejskiego i Powiatu K這dzkiego
(24.10.2018)

"Mi璠zypowiatowa droga po sukces" to projekt, kt鏎y obejmie wsparciem 3 szko造 og鏊nokszta販帷e - II LO im. Stefana Banacha w 安idnicy, Zesp馧 Szk馧 Alternatywnych z K這dzka i Zesp馧 Szk馧 Ponadgimnazjalnych nr 1 w K這dzku. Projekt, na 陰czn kwot 1 294 379,61 z przewiduje zaj璚ia dydaktyczno - wyr闚nawcze, zaj璚ia rozwijaj帷e uzdolnienia, wyjazdy edukacyjne, szkolenia dla nauczycieli, targi edukacyjne oraz zakup doposa瞠nia do szk馧.

M這dzie b璠zie mog豉 wzi望 udzia w zaj璚iach specjalistycznych organizowanych na uczelniach wy窺zych, w wyjazdach do Konsulatu Generalnego Niemiec, a tak瞠 b璠zie mog豉 skorzysta z zaj耩 z j瞛yka niemieckiego prowadzonych przez nativ speaker闚 w Fundacji "Krzy穎wa". M這dzie b璠zie uczestniczy豉 w zaj璚iach z pedagogiem oraz doradc zawodowym. Projekt zak豉da realizacj kilku cel闚: wzrost kompetencji kluczowych, w tym cyfrowych, wzrost kompetencji spo貫cznych uczni闚, wyr闚nanie szans edukacyjnych uczni闚, popraw efektywno軼i nauczania przez doposa瞠nie szk馧 w sprz皻y do pracowni specjalistycznych. "Do 鈍idnickiego liceum kupimy m.in. mikrofony, system wystawienniczy, laptopy" - m闚i Jacek Iwancz, dyrektor II LO im. Stefana Banacha w 安idnicy. Autorka projektu, Aleksandra Kr鏊ak - W御owicz, podkre郵a horyzontalny charakter projektu: "projekt zak豉da wsp馧prac II LO w 安idnicy i dwiema szko豉mi z K這dzka.

Wsp鏊nie realizowane b璠 targi edukacyjne. Zak豉dana jest tak瞠 wymiana do鈍iadcze i metod pracy mi璠zy nauczycielami ze 安idnicy i K這dzka." Projekt "Mi璠zypowiatowa droga po sukces" wsp馧finansowany jest ze 鈔odk闚 UE w ramach RPO Dolny 奸御k.

II Liceum Og鏊nokszta販帷e w 安idnicy

|  do g鏎y  |