AKTUALNOŚCI

 

 

  

Dzień nauczyciela 
(16.10.2018)

A A A

Uroczysta gala zorganizowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 15 października w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Nauczyciele ze szkół i placówek oświatowych podległych powiatowi otrzymali z rąk Starosty Świdnickiego i Zarządu Powiatu nagrody oraz wyróżnienia za codzienny trud w pracy z młodzieżą. 

Oprócz życzeń i nagród na zgromadzonych czekał jeszcze krótki występ artystyczny w wykonaniu świdnickich muzyków, którzy zaprezentowali koncert pod tytułem "Aleją gwiazd biegniemy". Nagrody wręczali: Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, Wicestarosta Zygmunt Worsa, Członkowie Zarządu Magdalena Urbańska - Malucha i Alicja Synowska oraz Przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania Ryszard Chołko. Uroczystość poprowadził Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Stanisław Szelewa.

Nagrody otrzymali:

L.P.

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły, placówki

 

Dyrektorzy

1.

Ilona Sitek-Warzecha

Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy

2.

Małgorzata Zaremba

Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

3.

Krzysztof Anklewicz

Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

4.

Jacek Durlik

Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

 

Nauczyciele

1.

Adriana Kaźmierczak

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy

2.

Emilia Młynarczuk

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy

3.

Rafał Fasuga

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy

4.

Michał Tomiałowicz

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

5.

Jarosław Natanek

Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

6.

Marek Ruszkowski

Zespół Szkół im. Stanisława Prosińskiego w Świebodzicach

7.

Halina Fitas

Zespół Szkół w Strzegomiu

8.

Jacek Brańka

Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie

9.

Michał Żabrowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

10.

Alicja Stawarz

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy

11.

Agnieszka Grymek

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy

12.

Beata Dratwa

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy

13.

Joanna Szałek

III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy

14.

Agnieszka Andruszków

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

15.

Elżbieta Farion

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu

16.

Aleksandra Gulewicz

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

17.

Aleksandra Kuc-Górka

Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

18.

Monika Figurska-Gmyrek

Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

19.

Agnieszka Galica

Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

20.

Bolesław Kozów

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1 w Mrowinach

21.

Małgorzata Uss

Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej

22.

Katarzyna Dera-Szymczak

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy

23.

Krzysztof Kuras

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy

24.

Andrzej Godyń

Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

 

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy

 

   

   

   

   

   

 

 


 

 |  do góry  |