AKTUALNO列I

ZAPYTANIE OFERTOWE
(04.09.2018)

1. Zamawiaj帷y: Powiat 安idnicki ul. M. Sk這dowskiej Curie 7, 58-100 安idnica zaprasza do z這瞠nia oferty na: Wykonanie us逝gi badania odpad闚 nielegalnego sk豉dowiska odpad闚 przy ul. Kopernika 55-57 w 安idnicy (dzia趾a nr 1754 obr瑿 Fabryczna).

2. Przedmiotem zam闚ienia jest realizacja zada:
    wykonanie bada morfologicznych odpad闚 zdeponowanych na dzia販e nr 1754 obr瑿 Fabryczna w 安idnicy z przypisaniem im kod闚, przynajmniej w 10 punktach sk豉dowiska przy minimalnej masie ka盥ej pr鏏ki min 100 kg,
    okre郵enie g瘰to軼i odpad闚,
    wykonanie obmiaru geodezyjnego odpad闚,
    okre郵enie obj皻o軼i i masy z這穎nych odpad闚 z podzia貫m na poszczeg鏊ne kody odpad闚.
    Badania odpad闚 musz by wykonane w laboratorium posiadaj帷ym akredytacj Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) m.in. na wykonywanie analiz odpad闚.
    Wykonawca zobowi您uje si do prowadzenia prac:
    a)ze szczeg鏊nym zachowaniem wymaganych zasad bezpiecze雟twa pracy,
    b)w spos鏏 jak najmniej uci捫liwy dla mieszka鎍闚,
    c)naprawienia ewentualnych szk鏚 osobom trzecim wynik造ch w trakcie prowadzonych prac.

3. Termin realizacji zam闚ienia: - do 17 pa寮ziernika 2018 r.

4. Osoby do kontaktu w sprawie zam闚ienia oraz  spos鏏 uzyskania informacji: Rados豉w Kaniewski, e-mail: radoslaw.kaniewski@powiat.swidnica.pl  tel. 74 85 00 483,  pok鎩 203 Starostwo Powiatowe w 安idnicy.

5. Miejsce i termin z這瞠nia/przes豉nia ofert:  do dnia 7 wrze郾ia 2018 r. w Biurze Obs逝gi Klienta Starostwa Powiatowego w 安idnicy ul. M. Sk這dowskiej Curie 7, 58-100 安idnica lub poczt elektroniczn na adres ros@powiat.swidnica.pl

Zleceniodawca zastrzega sobie prawo odst徙ienia od realizacji zadania.

|  do g鏎y  |