AKTUALNOŚCI

 

 

  

Wydział komunikacji - ułatwienia dla klientów 
(22.08.2018)

A A A

Od 3 września Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych, za wyjątkiem Zamiejscowego Referatu Komunikacji w Strzegomiu, zmienia swoje godziny urzędowania. Do tej pory wydział czynny był do godz. 14.30 (w poniedziałki, środy i czwartki), do godz. 17 (we wtorek) oraz do godz. 12.45 w piątek. 

Od 3 września Wydział Komunikacji w zakresie rejestracji pojazdów i wydawania praw jazdy czynny będzie w poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 7.30 do godz. 17.30, w środy od 11.30 do 17.30, natomiast w piątek od 7.30 do 12.45. 

Wydział Komunikacji jest najbardziej obleganym wydziałem w całym Starostwie. Średnio dziennie przyjmowanych jest około 250 klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich zainteresowanych, mam nadzieję, że wydłużenie godzin urzędowania przyczyni się do zmiany tej sytuacji. Ponadto chcemy wyjść tą decyzją naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy aby załatwić sprawy w wydziale musieli zwalniać się z pracy. Mamy nadzieję, że wydłużone godziny pracy, nie tylko usprawnią działanie urzędu, ale będą znacznym ułatwieniem dla wszystkich mieszkańców odwiedzających ten wydział - wyjaśnia Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz.

 


 

 |  do góry  |