OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
(15.06.2018)

Starostwo Powiatowe w Świdnicy zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno – gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3), zwanej „Strategia Sudety 2030”.

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu 13 powiatów: Bolesławiecki, Dzierżoniowski, Jaworski, Jeleniogórski, Kamiennogórski, Kłodzki, Lubański, Lwówecki, Świdnicki, Wałbrzyski, Ząbkowicki, Złotoryjski, Zgorzelecki.

Konsultacje prowadzone będą od dnia 15.06 do dnia 13.07.2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem

Wypełnione w wersji elektronicznej i wydrukowane formularze można również dostarczyć w formie drukowanej na adres: Starostwa Powiatowego w Świdnicy, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 7, p. 119, z dopiskiem „konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Sudety2030”

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 10 lipca 2018 r. w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy, w godz. od 11 do 13.

PLIKI DO POBRANIA: