AKTUALNO列I

Relacja z X 安iebodzickich Targ闚 Pracy
(17.05.2018)

Filia PUP w 安iebodzicach w ramach partnerstwa z Urz璠em Miejskim w 安iebodzicach po raz dziesi徠y zorganizowa豉 Targi Pracy, kt鏎e odby造 si w dniu 15 maja 2018 r. w sali MDK w 安iebodzicach. Uroczystego otwarcia targ闚 pracy dokonali Pan Tadeusz Kotlarski - Dyrektor Powiatowego Urz璠u Pracy w 安idnicy oraz Pan Bogdan Ko簑chowicz - Burmistrz Miasta 安iebodzice.

Zaproszenie przyj窸o 25 wystawc闚, przedstawicieli firm dzia豉j帷ych na terenie 安iebodzic, przygotowano r闚nie stanowiska dla instytucji wspieraj帷ych rozw鎩 zawodowy oraz Policji i Wojskowej Komendy Uzupe軟ie. Oferta wystawc闚 by豉 bardzo szeroka, poszukiwano pracownik闚 na stanowiska: sprzedawca-kasjer, elektryk, mechanik, operator maszyn linii produkcyjnych, technolog, lutowacz, 郵usarz, spawacz, operator CNC, kurier - kierowca, przedstawiciel handlowy, pracownik produkcji, magazynier, operator w霩ka wid這wego, szwaczka, krojczy, kontroler jako軼i, pracownik do obs逝gi pras hydraulicznych, wytapiacz. Pracodawcy zaoferowali 陰cznie 219 wolnych miejsc pracy.

Targi odwiedzi這 blisko 300 os鏏 zainteresowanych podj璚iem zatrudnienia, kt鏎e mia造 mo磧iwo嗆 bezpo鈔ednio porozmawia z Pracodawcami.

W X 安iebodzickich Targach Pracy uczestniczy造 nast瘼uj帷e Firmy i Instytucje:

1. CAPRICORN S.A.
2. KOMBO Sp. z o.o
3. PHUP Metal - Plast Sp. z o.o Sp. komandytowa
4. ZPC "吉IE涔A" S.A.
5. TESTER Sp. z o.o
6. ZGK sp. z o.o
7. Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
8. FPHU Ameoli
9. ENWAR Sp. z o.o
10. Isopak Poland Sp. z o.o
11. Us逝gi Transportowe Jaros豉w Jakubowski
12. SCHULE Polska Sp. z o.o
13. Fundacja Alae
14. ASC Workers
15. NIDA Sp. z o.o sp. komandytowa
16. CRUSAR Sp. z o.o
17. P.P.H.U. "Eurowolle"
18. German-Made Sp. z o.o
19. Centrum Edukacji i Pracy M這dzie篡 w Wa豚rzychu
20. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowe w Wa豚rzychu
21. M這dzie穎we Centrum Kariery w 安iebodzicach
22. Komenda Powiatowa Policji w 安idnicy
23. Wojskowa Komenda Uzupe軟ie w K這dzku
24. EURES
25. Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy - Filia w 安iebodzicach

Wszystkim uczestnikom Targ闚 Pracy dzi瘯ujemy za udzia.

Zesp馧 CAZ 安iebodzice

|  do g鏎y  |