XXIII Targi Pracy
(25.04.2018)

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy współpracując z Urzędem Miejskim w Świdnicy zorganizował w ramach programu: "Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica" XXIII Targi Pracy. Targi odbyły się w dniu 19.04.2017 r. w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.

O godzinie 10.00 targi pracy otworzył Pan Tadeusz Kotlarski - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy oraz Pani Ewa Grzebieniak Dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

W targach uczestniczyło 24 wystawców - pracodawców, którym serdecznie dziękujemy pracy za czynny udział w XXIII Targach Pracy:

1. RANDSTAD POLSKA - AMAZON
2. INTERKADRA WAŁBRZYCH
3. TRACK TEC
4. TAMA POLSKA
5. ZPS KAROLINA
6. GRANDHOME POLAND
7. ELECTROLUX POLAND
8. OPIEKA-MYCARE24
9. SANPRO CONSULTING BPO SP. Z O.O. SP. K.
10. POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA - "ŻARÓW"
11. STARION POLAND SP Z.O.O
12. ŻABKA POLSKA
13. FUNDACJA ROZWOJU KWALIFIKACJI
14. STELLA VIRIUM
15. INDUSTRIAS ALEGRE POLAND SP. Z O.O.
16. VOSS AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.
17. EXACT SYSTEM GROUP
18. KCP SP. Z. O.O
19. GRUPA KAPITAŁOWA NAPRZÓD
20. VENDI SERVIS SP. Z O.O.
21. SIPH
22. EURES
23. OHP
24. PUP

Do dyspozycji poszukujących pracy pozostawało ponad 500 miejsc pracy w zawodach:
pracownik produkcji, oparto maszyn, pracownik magazynowy, operator wózka widłowego, opiekunka osób starszych w Niemczech, mechanik/ślusarz, operator produkcji, operator urządzeń produkcyjnych, formowacz, odlewacz, wykańczacz, ślusarz, monter, operator robota, magazynier, pracownik porządkowy, pracownik ochrony, kontroler jakości, elektromechanik, operator maszyn, technik maszyn wtryskowych, stanowiska specjalistyczne, franczyzobiorca sklepu, sprzedawca, przygotowanie do pracy w procesach rekrutacyjnych, logistyk, pracownik działu montażu, operator wsparcia produkcji, operatorzy CNC, technolog produkcji, kucharz, kierownik obiektu, dietetyk, kierowca, szef kuchni, pomoc kuchenna,

Stoiska odwiedziło około 300 osób, które miały możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy