Majówka w Świebodzicach
(13.04.2018)

Zlot Motocykli w Świebodzicach

Lśniące chromem, mruczące mocą silników, przyciągające oko młodych i starszych. Budzące marzenia o bezkresnych podróżach, dla wielu, synonim wolności. Słowem - motocykle. Już w ostatnią sobotę kwietnia (28.04) ryczące maszyny znów opanują świebodzicki Rynek, podczas VIII Zlotu Motocykli, na który zapraszamy w imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza. Choppery, ścigacze, skutery, czy swojskie Komary - każdy miłośnik jednośladów znajdzie coś dla siebie.

Święto Czekolady

Już 5 maja (sobota) Park Miejski znów zamieni się w krainę słodyczy. Będzie jeszcze bardziej słodko niż dotychczas. Tak jest! W imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza i Firmy ZPC Śnieżka S.A. zapraszamy Was na doroczne, majówkowe słodyczobranie podczas Święta Czekolady. Od ilości przygotowanych atrakcji już teraz może zakręcić się w głowie. Szykujcie się na nową odsłonę czekoladowych smakołyków i świetnej zabawy. Gościem specjalnym Święta Czekolady będzie sympatyczna Julka Cymbaluk, zwyciężczyni II edycji telewizyjnego programu Master Chef Junior, gdzie czarowała swoim kulinarnym talentem. Podczas imprezy swoją premierę będzie miał nowy produkt Śnieżki – Krówka Świebodzicka. Kto wie, być może od teraz to będzie ulubiony cukierek świebodziczan. Co ciekawego jeszcze przygotowali organizatorzy? Będą chemiczne eksperymenty, roboty Lego, tor do minigolfa, bajkowe maskotki, pokaz Taekwondo, kącik malucha, malowanie buziek i wiele, wiele innych atrakcji. A królować będzie czekolada. Zapraszamy.

Urząd Miejski w Świebodzicach