Hala sportowa strzegomskiego LO w remoncie
(28.03.2018)

Rozpoczął się remont hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu. Najważniejszymi elementami inwestycji będzie wymiana instalacji C.O. oraz parkietu w hali głównej.

To bardzo potrzebne i wyczekiwane inwestycje, ponieważ stara instalacja C.O. z grzejnikami spiralnymi nie spełnia już swojej funkcji, a parkiet z klepek drewnianych lata swojej świetności ma już dawno za sobą - dodaje dyr. Tomasz Marczak.

Inwestycja przewiduje wykorzystanie nowych technologii i rozwiązań. Nie zabraknie także prac remontowych obejmujących saunę, prysznice oraz salki: tenisową i bokserską. Wnętrze hali sportowej nabierze również nowych kolorów.
Obecny remont będzie dopełnieniem wcześniejszych inwestycji: wymiany okien w części frontowej budynku oraz remontu szatni, pokoju nauczycielskiego i holu.

Inwestycja jest finansowana przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu