Nowy radiowóz dla policji
(02.02.2018)

31 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano ubiegłoroczny stan bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Oprócz kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, w spotkaniu udział wzięli również: Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP Świdnica, Prezydent Miasta Świdnica, Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz oraz Wicestarosta Świdnicki Zygmunt Worsa i Prokurator Rejonowy w Świdnicy.

Odprawa służbowa zakończyła się oficjalnym przekazaniem oznakowanego radiowozu. Nowy radiowóz, to szansa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa nie tylko mieszkańców, ale także policjantów, którzy dbają o bezpieczeństwo w powiecie. Zakup auta w połowie został sfinansowany przez samorząd powiatowy, a pozostałe środki pochodzą z budżetu państwa, w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Oficer Prasowy KPP w Świdnicy
sierż. Magdalena Ząbek