Wizyta Kawalerów Maltańskich
(28.11.2017)

Delegacja Kawalerów Maltańskich z Biberach w składzie: Walter Musterle – Zastępca Przewodniczącego Powiatowego Biberach, Gerhard Prestle – Pełnomocnik ds. Świdnicy, Albert Schmid - Referent finansowy, Laszlo Mihai oraz Fredo Billwiller odwiedzili ponownie Powiat Świdnicki.

W dniu 24 listopada wzięli udział w spotkaniu z Starostą Piotrem Fedorowiczem oraz Wicestarostą Zygmuntem Worsą, które było poświęcone realizacji projektów pomocowych w powiecie. Kawalerowie Maltańscy odwiedzili podczas wizyty nowe schronisko dla kobiet bezdomnych, które powstało z inicjatywy Towarzystwa im. Brata Alberta w Świdnicy, Dom Dziecka w Świdnicy, Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie oraz Stowarzyszenie Serce w Świdnicy.