AKTUALNO列I

XXII edycja „Targ闚 Pracy
(19.09.2017)

W pi徠ek 15.09.2017r. w sali Urz璠u Stanu Cywilnego Powiatowy Urz康 w 安idnicy oraz Miasto 安idnica w ramach Programu „Zosta鎍ie z nami- Miasto i Powiat 安idnica”, zorganizowa XXII edycj „Targ闚 Pracy” .

PUP w 安idnicy zaprosi 18 wystawc闚:

PFLEGE MIT HERZEN 24 SP.Z O.O. SP.K.WROCxW
ENWAR SP. Z O.O.
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. BIURO:AMAZON
DIORA-名IDNICA SP茛KA Z O .O.
SUDZUCKER POLSKA S.A.
ADECCO POLAND SP.Z O.O.
MANPOWER
TOOLMEX TRUCK SP.Z O.O.
LIDL SP.Z O.O. SP.K.
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
FIRMA USΣGOWO-HANDLOWA MAREK BOROWY MC-DONALDS
CAPRICORN S.A.
HR INVESTMENTS
BIEDRONKA JERONIMO MARTINS POLSKA
LEDI SP. Z O.O.
GRAFTON
ZPS KAROLINA
OHP

Do dyspozycji by這 ponad 150 miejsc pracy, na stanowiskach: sprzedawca, kasjer, pracownik produkcji, operator maszyn, opiekun os鏏 starszych w Niemczech, 郵usarz, spawacz, operator CNC, magazynier, stolarz maszynowy, pomocnik operatora, szlifierz pow這k lakierniczych, polernik, lakiernik, elektryk, automatyk, pakowacz, monter, mechanik pojazd闚 samochodowych.

Poza tym oferowano prac w Czechach w Toyocie na stanowiskach szlifierz ,郵usarz i w Skodzie na stanowiskach pracownik monta簑 i innych.

Targi Pracy odwiedzi這 oko這 300 os鏏, z czego cz窷 z nich , po wst瘼nych rozmowach z pracodawcami ju um闚ionych zosta這 na badania lekarskie, celem podj璚ia zatrudnienia.

Targi pracy cieszy造 si ogromnym zainteresowaniem.

Dzi瘯ujemy wszystkim wystawcom za przybycie i ju dzi zapraszamy na kolejn edycj Targ闚 Pracy, kt鏎e odb璠 si na wiosn.

|  do g鏎y  |