AKTUALNO列I

VII Mi璠zypowiatowy Konkurs Matematyczny
(06.06.2017)

W dniach 31.05.-1.06.2017 reprezentacja naszego powiatu w sk豉dzie: Alicja Kot, Zuzanna Brz鏀ka(obie z I LO 安idnica), Jakub Paw這wski (II LO 安idnica) i Micha Spisak (ZSM 安idnica) wzi窸a udzia w VII Mi璠zypowiatowym Konkursie Matematycznym dla powiat闚 partnerskich: kartuskiego, 這wickiego, 鈍idnickiego i tatrza雟kiego. W tym roku konkurs odby si w υwiczu.

W konkursie s 2 r騜ne cz窷ci: indywidualna - w pierwszym dniu i grupowa - w drugim dniu Konkursu.

W etapie indywidualnym zwyci篹yli:

• Jakub Paw這wski - I miejsce, Alicja Kot ze 安idnicy i Dagmara Damps z Kartuz - II miejsce,

• Zuzanna Brz鏀ka ze 安idnicy i Kacper Pa販zy雟ki z υwicza - III miejsce.

W etapie dru篡nowym, kt鏎y odby si drugiego dnia konkursu zwyci篹y豉 dru篡na powiatu 鈍idnickiego, zdobywaj帷 I miejsce! Serdecznie gratulujemy naszej dru篡nie i cieszymy si z tego, 瞠 tak t璕ie matematyczne umys造 mieszkaj w naszym powiecie. Podczas pobytu w υwiczu m這dzie uczestnicz帷a w zmaganiach konkursowych mog豉 si lepiej pozna i zaprzyja幡i, sp璠zaj帷 wsp鏊nie czas na zwiedzaniu okolicy. Uczestnicy mieli okazj zobaczy υwicz, Muzeum - Pa豉c i Park w Nieborowie oraz Ogr鏚 Arkadyjski Heleny Radziwi陶owej w Arkadii. Powiat 這wicki ufundowa wspania貫 nagrody dla zwyci瞛c闚 Konkursu. Nagrod za I miejsce by laptop, za II miejsce tablet, a zdobywcy I miejsca dru篡nowo otrzymali s逝chawki bezprzewodowe. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali przepi瘯ne zestawy 這wickich pami徠ek. Jeszcze raz gratulujemy zwyci瞛com i 篡czymy powodzenia w nast瘼nym konkursie za rok.

Zesp馧 Szk馧 Mechanicznych

|  do g鏎y  |